Walne Zgromadzenie Członków Koła

22 grudnia br., w Restauracji "Stara Kaszarnia" odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Koła PZW w Człuchowie. W zebraniu uczestniczył Prezes ZO PZW w Słupsku Zdzisław Ardzijewski wraz z wiceprezesem Andrzejem Duszkiewiczem. Obecny był także Burmistrz Człuchowa Ryszard Szybajło, Wojt Gminy Człuchów Paweł Gibczyński oraz Wicprzewodniczący Rady Miejskiej w Człuchowie Marek Marcinowski. W zebrani uczestniczyli także przedstawiciele zaprzyjaźnionego Koła PZW Złotów-Miasto, z prezesem Pawłem Kuczyńskim na czele. Obecni byli także policjanci z  Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie. 

Zebranie było okazją do podsumowania pracy koła za 2018 rok i określenia planów na przyszłość. Była to także okazja do wręczenia podziękowań i wyróżnień. Wręczono też puchary dla laureatów spławikowego Grand Prix Koła 2018. Zwyciężył Krzysztof Duniec, przed Mateuszem Maleckim. Złotą Odznaką z Wieńcami odznaczony został skarbnik koła Henryk Wdowczyk. Złotą Odznaką PZW wyróżniony został Kazimierz Januszewski a medalem   " Za Zasługi w Rozwoju Wędkarstwa" odznaczony został Maciej Wdowczyk. Wręczono także odznaki "Zasłużony Członek".  Srebrną odznakę otrzymał Zdzisław Giżowski , a brązową Tomasz Kowcun. Ponadto legitymacje sędziowskie otrzymali świeżo upieczeni sędziowie klasy podstawowej i trzech sędziów klasy okręgowej. Specjalny dyplom uznania wręczono także sierż.szt. Krzysztofowi Chuć z KPP w Człuchowie, za zaangażowanie w walce z kłusownictwem w 2018 roku. 

Zebranie przebiegało w bardzo konstruktywnej, przyjacielskiej atmosferze. Nasze Koło otrzymało wysokie noty za swa działalność od władz okręgowych oraz od samorządowców. To wszystko działo się przy sali wypełnionej po brzegi, przy kawie, ciastku i ciepłym poczęstunku.  Podczas zebranie zaprezentowano także wyniki ankiety dla członków koła, z której wyciągnięto i wypracowano konkretne wnioski. Rozlosowano także nagrody rzeczowe, wśród uczestników ankiety.