START  |  GALERIA  |  KONTAKT  |  LINKI 


Wybrane z galerii

Jeziorna
W oczekiwaniu na taaaaką rybę
patrol ssr
Te ryby wróciły do wody
zarybianie
Zarybianie sumem jeziorowym
Dzień Dziecka
Zawody z okzaji Dnia Dziecka

SponsorzyPrint Vision

V Zawody Wędkarskie "O Puchar Wójta Gminy Człuchów"

W dniach 3-4 lipca, na jez. Buszewo Koło PZW w Człuchowie przeprowadziło piąte już z kolei nocne zawody wędkarskie "O Puchar Wójta Gminy Człuchów". Jak co roku, cieszyły Sie one olbrzymim zainteresowaniem wędkarzy. W tym roku dziewki kilku nowym stanowiskom, możliwy był start  aż 19 zawodników.
Zawody rozpoczęły się w sobotę o godz. 19.00. Ryba jak zwykle na zawodach bywa, za nic sobie miała pięknie podane i prezentowane przynęty. Nikt podczas pierwszej części zawodów trwających do godz. 0.30 nie złowił punktowanej ryby, a punktowano amury pow. 40 cm, karpie pow. 35 cm, liny pow. 30 cm i karasie pow. 20 cm. Bardzo blisko sukcesu Bryl prezes Karol Dziemiańczyk, który zaciął pięknego , około 5 kilowego karpia. Po krótkiej walce karp się jednak spiął.  Kontakt z rybą Mijal też kol. Tomek Masiak, który wyholował lina, niestety brakowało mu 2 cm do wymiaru.
Na przerwie wspólna debata co robić dalej, no i poczęstunek w postaci potraw z grilla. Druga cześć rozpoczęła się o godz. 2.00. Około 4.00 "pada" pierwszy wymiarowy karp. Łowcą  jest kol. Roman Szyller. Kol. Karol Dziemiańczyk odpowiada nieco większym karpiem i w końcówce kol. Szyller doławia jeszcze jednego karpia. Pozostali zawodnicy bez punktowanych ryb. Złowiono kilka niewymiarowych linów.
Ostateczne wyniki klasyfikacji: 1m Roman Szyler : 2250 pkt, 2m Karol Dziemiańczyk 1440 pkt.
Na podsumowaniu i zakończeniu zawodów  obecny był sekretarz gminy Arkadiusz Kubalewski, który w imieniu wójta wręczył puchary i nagrody rzeczowe.  Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowe koszulki.
Przebieg i  atmosfera zawodów daje gwarancję, że w przyszłych latach ta forma zawodów będzie kontynuowana.

III miejsce

I miejsce kol. Szylert Roman


II miejsce

II miejsce kol. Karol Dziemiańczyk


I miejsce

Sekretarz gminy Arkadiusz Kubalewski w pamiątkowej koszulcez zawodów


Zobacz więcej zdjęć)
Copyright © 2009 PZW Człuchów. Designed by Maciej Wdowczyk
Strona zoptymalizowana dla rozdzielczości od 1024x768 pikseli. Zalecane przeglądarki: IE 7.0 lub wyższa, FF 3.0 lub wyższa.
Analiza oglądalniści: odwiedzin