START  |  GALERIA  |  KONTAKT  |  LINKI 


Wybrane z galerii

Jeziorna
W oczekiwaniu na taaaaką rybę
patrol ssr
Te ryby wróciły do wody
zarybianie
Zarybianie sumem jeziorowym
Dzień Dziecka
Zawody z okzaji Dnia Dziecka

SponsorzyPrint Vision

Posiedzenie Rady Rejonu Człuchowskiego PZW - 2010

10 listopada w Konarzynach odbyło się posiedzenie Rady Rejonu Człuchowskiego PZW, pod przewodnictwem naszego Prezesa kol. Karola Dziemiańczyka. Na spotkanie przybyli prezesi kół wraz ze swoimi współpracownikami. Z ramienia ZO PZW w Słupsku przybyli kol. Teodor Rudnik – Prezes ZO, kol. Marek Sokołowski – wiceprezes ZO, kol. Maciej Klonowski – przewodniczący OKR i nasz wieloletni przyjaciel, członek honorowy PZW kol. Marian Kandziak. Gościliśmy także panów Waldemara Grejmana i Jana Nastrzak – nowych dzierżawców obwodu rybackiego Szczytno.

Posiedzenie otworzyliśmy w smutnej atmosferze. Minuta ciszy uczciliśmy pamięć zmarłego 9 listopada kol. Ryszarda Osmańskiego, wieloletniego działacza PZW.

W części roboczej doszliśmy do porozumienia z dzierżawcami obwodu Szczytno w sprawie ulg dla członków PZW. Porozumienie w tej sprawie sfinalizowane zostanie 20 listopada w Słupsku. Najprawdopodobniej, nasi członkowie będą płacić około 20% mniej za wędkowanie na wodach gospodarstwa. Najważniejsze jest to, że nas to nic nie kosztuje, a jest to efektem negocjacji jakie prowadził prezes Karol Dziemiańczyk wraz z kol. Markiem Myszka i Robertem Kalikowskim.
Następnie dyskutowano na temat zmiany „Ustawy o rybactwie śródlądowym”, propozycji składek na 2011 rok i innych bieżących spraw. Składka członkowska w 2011 wynosić będzie 62 zł, a składki okręgowe najprawdopodobniej 115 na wody nizinne lub 140 na wody górskie. Na temat zmian w Ustawie ukaże się wkrótce odrębny komunikat.

RR_2010
Copyright © 2009 PZW Człuchów. Designed by Maciej Wdowczyk
Strona zoptymalizowana dla rozdzielczości od 1024x768 pikseli. Zalecane przeglądarki: IE 7.0 lub wyższa, FF 3.0 lub wyższa.
Analiza oglądalniści: odwiedzin