START  |  GALERIA  |  KONTAKT  |  LINKI 


Wybrane z galerii

Jeziorna
W oczekiwaniu na taaaaką rybę
patrol ssr
Te ryby wróciły do wody
zarybianie
Zarybianie sumem jeziorowym
Dzień Dziecka
Zawody z okzaji Dnia Dziecka

SponsorzyPrint Vision

Spinningowe Mistrzostwa Koła PZW w Człuchowie

Sezon otwarty. 16 maja na jez. Gostudno odbyły się pierwsze zawody wędkarskie Koła PZW w Człuchowie z cyklu Grand Prix 2009. Były to mistrzostwa spiningowe.
Na starcie stanęło 35 dobrych zawodników. Rywalizowano w dwóch 3-godzinnych turach. Razem 6 godzin wędkowania. Zawody sędziował kol. Mirosław Szymański.
Pochmurno, lekki wiatr i trochę deszczu.
Po pierwszej turze, prowadził Jurek Stawiarz. Zaraz za nim był Karol Partyka a trzeci Andrzej Winiarski. Każdy z nich miał po szczupaku. Ponadto złowiono kilka okoni. Większość bez ryby.
Do drugiej tury przystapiono po półgodzinnej przerwie. Przy punktowaniu ujemnym sektorowym, zawodnik, aby liczyć się w klasyfikacji musi w każdej turze coś złapać. Inaczej "łapie" dużo punktów karnych. I tak też było. Zarówno lider jak i wicelider po pierwszej turze złowili w drugiej też po jednym szczupaku. Niestety z gry o medale wypadł Andrzej Winaiarki. Otrzymał maksymalną liczbę punktów karnych i ostatecznie zajął 7 miejsce.
Ogółem złowiono 7 wymiarowych szczupaków i kilkanaście okoni. To w sumie dobry wynik, ale przydało by się więcej okoni. Ten tego dnia nie żerował.

Ostateczna klasyfikacja:

I miejsce - Jerzy Stawiarz
II miejsce - Karol Partyka
III miejsce - Chrzczonowicz Janusz
IV miejsce - Krzysztof Duniec
V miejsce - Smoleń Bartosz
VI miejsce - Stopla Arkadiusz


"To właśnie 6 miejsce jest największą niespodzianką zawodow. Młody Arek, po raz pierwszy biorący udział w zawodach spininigowych tej rangi, pokonuje 29 wytrawnych spiningistów z wieloletnim stażem. To dobrze wróży naszemu Kołu. Będziemy mieli godnych następców".

zwycięzcy

Pierwsza trójka (od lewej: Chrzczonowicz Janusz, Jerzy Stawiarz, Karol Partyka)


pierwsza 6

Pierwsza szóstka


Uczestnicy

Wszyscy uczestnicy zawodów
Copyright © 2009 PZW Człuchów. Designed by Maciej Wdowczyk
Strona zoptymalizowana dla rozdzielczości od 1024x768 pikseli. Zalecane przeglądarki: IE 7.0 lub wyższa, FF 3.0 lub wyższa.
Analiza oglądalniści: odwiedzin