START  |  GALERIA  |  KONTAKT  |  LINKI 


Wybrane z galerii

Jeziorna
W oczekiwaniu na taaaaką rybę
patrol ssr
Te ryby wróciły do wody
zarybianie
Zarybianie sumem jeziorowym
Dzień Dziecka
Zawody z okzaji Dnia Dziecka

SponsorzyPrint Vision

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu 2010

30 maja 2010 w Słupsku, odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Słupskiego w kategoriach kadetów, juniorów i seniorek. Nasze koło wystawiło reprezentację złocona z uczniów skupionych wokół naszych szkółek wędkarskich w Człuchowie i Polnicy. Po kilku latach pracy kadry instruktorskiej zdecydowaliśmy się sprawdzić umiejętności naszych podopiecznych "na szerokich wodach". W końcu ranga mistrzostw okręgu to już naprawdę wysoki poziom.
Skład naszej reprezentacji był następujący: Arkadiusz Stopla, Pablo Mielnik i Adrian Orzlowski ze szkółki w Człuchowie, oraz Marcin Rożek, Mateusz Świtoń i Mateusz Książek ze szkółki w Polnicy. Barwy Człuchowa reprezentowała także seniorka Teresa Jasiak. Zespół trenerski to Marek Myszka, Krzysztof Duniec, Karol Dziemiańczyk i Jan Kuczyński. Ponadto spory trud w wędkarską edukację włożył kol. Andrzej Świtoń.

Zawody rozgrywano w dwóch trzygodzinnych turach. Pierwsza tura ułożyła się wspaniale dla naszego kadeta Adriana Orzlowskiego. Wygrał on turę z przytłaczająca przewaga nad pozostałymi wędkarzami. Adrian zdobył ponad 2000 pkt. Dla porównania zawodnik z 2 miejsca miał około 500 pkt. Adrian złowił pięknego leszcza i dwa ładne liny. Złowił też coś, co można porównać z trafianiem "6" w lotka. Po dość dziwnym holu okazało się, że na trzy larwy ochotki skusił się ŻÓŁW, który po odhaczeniu , sam postanowił szybko wrócić do wody.

Laureaci

Nieco gorzej poszło juniorom. Uplasowali się po pierwszej turze na miejscach 4,5,6,8 i 12. Seniorka była 4. Druga tura przyniosła sporo zmian. Ryba brała bardzo chimerycznie. Adrian złowił sporo ryb, jednak okazało się za mało aby utrzymać 1 miejsce. Ostatecznie w kategorii kadetów Adrian Orzlowski zajął bardzo dobre II miejsce i wywalczył tytuł wicemistrza okręgu. Gratulacje. Natomiast w rywalizacji juniorów Mateusz Książek znokautował rywali łowiąc ryby o masie niespełna 3 kg i wygrywając turę. Ostatecznie zajął również II miejsce i zdobył tytuł wicemistrza okręgu. Nasza seniorka utrzymała swoją 4 pozycję. Dwa tytuły wicemistrza to duży sukces. Zaczynają procentować nasze szkółki, prowadzone w Człuchowie, Polnicy, Stołcznie i Barkowie. Na sukces składa się włożona praca instruktorska, praca podopiecznych i wsparcie zewnętrzne. Liczymy, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej.

Nasza ekipa

(więcej zdjęć)

Copyright © 2009 PZW Człuchów. Designed by Maciej Wdowczyk
Strona zoptymalizowana dla rozdzielczości od 1024x768 pikseli. Zalecane przeglądarki: IE 7.0 lub wyższa, FF 3.0 lub wyższa.
Analiza oglądalniści: odwiedzin