START  |  GALERIA  |  KONTAKT  |  LINKI 


Wybrane z galerii

Jeziorna
W oczekiwaniu na taaaaką rybę
patrol ssr
Te ryby wróciły do wody
zarybianie
Zarybianie sumem jeziorowym
Dzień Dziecka
Zawody z okzaji Dnia Dziecka

SponsorzyPrint Vision

VIII Zawody o Puchar Wójta Gminy Człuchów

W dniach 14/16 czerwca na jez. Buszewo odbyły się już ósme z kolei zawody wędkarskie „O Puchar Wójta Gminy Człuchów”. Jak zwykle zawody te przyciągały swoim niepowtarzalnym klimatem. W tym roku zawody wzbogacono także o przerywnik w postaci zawodów w strzelaniu z broni sportowej. Zaczęło się w piątek. Pierwszy karp „padł” tuż przed północą. Złowił go Andrzej Świtoń. Do rana dołowił jeszcze dwa o łącznej masie 6,6 kg. Nie próżnował też Marek Myszka, który w sobotę rano złowił dwa karpie, w tym jednego o masie 6,18 kg i tym samym objął prowadzenie.

1
Największa ryba zawodów i jej łowca Marek Myszka

2Strzela Henio Wdowczyk

3 Strzela Jan Kuszyński

W międzyczasie, w sobotnie popołudnie przeprowadzono pierwsze zawody strzeleckie. Zawodnicy strzelali z dwóch rodzajów broni sportowej – z zamkniętymi przyrządami celowniczymi i z otwartymi przyrządami. Zawody cieszyły się sporym zainteresowaniem. Po dwóch seriach wyłoniono laureatów. Zwyciężył Karol Dziemiańczyk, drugi był Marek Myszka i tuz za nim Piotr Waszkiewicz. Po zawodach strzeleckich i smacznym obiadku, powrócono do rywalizacji głównej, jednak do niedzieli rana nikomu nie udało się złowić punktowanej ryby. W niedzielny poranek dwóm zawodnikom udało się złowić po jednym karpiu, jednak karp Piotra Waszkiewicza (2,6 kg) był nieco większy od karpia rywala, i to on zajął ostatecznie 3 miejsce.

Ostatecznie złowiono 7 punktowanych karpi o masie od 2,06 do 6,18 kg. Zwyciężył Marek Myszka, przed Andrzejem Świtoniem i Piotrem Waszkiewiczem. Zawody były niezwykle udane. Za rok IX edycja.

Sponsorem głównym zawodów była oczywiście Gmina Człuchów. Ponadto dziękujemy panu Kazimierzowi Januszewskiemu - właścicielowi sklepu wędkarskiego HOBBY za udzielone wsparcie.


4
Laureaci zawodów
Copyright © 2009 PZW Człuchów. Designed by Maciej Wdowczyk
Strona zoptymalizowana dla rozdzielczości od 1024x768 pikseli. Zalecane przeglądarki: IE 7.0 lub wyższa, FF 3.0 lub wyższa.
Analiza oglądalniści: odwiedzin