START  |  GALERIA  |  KONTAKT  |  LINKI 


Wybrane z galerii

Jeziorna
W oczekiwaniu na taaaaką rybę
patrol ssr
Te ryby wróciły do wody
zarybianie
Zarybianie sumem jeziorowym
Dzień Dziecka
Zawody z okzaji Dnia Dziecka

SponsorzyPrint Vision
Menu > Towarzyskie Zawody Spinningowe "Szczupak 2015"

VI Towarzyskie Zawody Spinningowe "Szczupak 2016"

Już po raz szósty z rzędu w dniu 1 maja br. na jeziorze Krępsko odbyły Towarzyskie Zawody Spinningowe Parami z Łodzi „Szczupak 2016”. Patronat nad zawodami objął Wójt Gminy Rzeczenica Tomasz Ginda. Organizatorem imprezy było Koło PZW w Człuchowie, współorganizatorem Gospodarstwo Rybackie JA-WA. Znacząco dorzucił się Urząd Gminy w Rzeczenicy.
Na starcie stanęło 64 zawodników, tworzących 32 dwuosobowe załogi. Ryby poławiano przez 6 godzin, a punktowano szczupaki powyżej 50 cm i okonie powyżej 18 cm.
Po podliczeniu wyników okazało się, że 9 załóg zanotowało punktowane ryby. Złowiono ogółem 5 punktowanych szczupaków i 15 okoni.

Tak więc najlepszą załogą i Puchar Wójta wywalczyła drużyna z Białego Boru w składzie Artur Keler i Dawid Ziółkowski (1100 pkt.). Drużyna złowiła szczupaka o długości 57,7 cm.
Drugie miejsce przypadło drużynie czarnieńsko-człuchowskiej w składzie Andrzej Zelewski z Czarnego i Rafał Wróblewski z Człuchowa z jednym szczupakiem o długości 54,6 cm i 950 pkt..
Trzecie miejsce przypadło Zbigniewowi i Pawłowi Seńko z Człuchowa. Oni również zdobyli 950 pkt, łowiąc jednego szczupaka o długości 54,2 cm.
Tuż za podium uplasował się duet Mariusz Baranowski i Grzegorz Jasiński z Debrzna (950 pkt. jeden szczupak o długości 54 cm), piąte miejsce przypadło Mirosławowi Ścibisz i Grzegorzowi Kondrat z Człuchowa (930 pkt - 11 okoni) a szóstą pozycję zajął duet rodzinny Grzegorza i Andrzeja Kiedrowskich z Człuchowa (750 pkt. 1 szczupak o długości 50,2 cm)
Łowcą największego szczupaka w długości 57,7 cm został Artur Keler z Białego Boru.

Po zawodach odbyło sie uroczyste zakończenie, z udziałem Wojta Gminy Rzeczenica, Prezesa Społki JA-WA Jana Nastrzaka i innych gości oraz licznych kibiców. Laureaci otrzymali puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe i darmowe zezwolenia na sezon 2016. Po uroczystym zakończeniu wszyscy udali się na smaczny poczęstunek i mogli skosztować zupy rybnej, przerządzonej na miejscu ze świeżych ryb przez rybaków.
Zawody od strony organizacyjnej można uznać za udane, dopisali też uczestnicy. Zawody prowadził Prezes Koła Karol Dziemiańczyk. Sędzią głównym zawodów był Jan Kuczyński. Ponadto, sponsorami był sklep wędkarski HOBBY w Człuchowie i drukarnia Print-Vision z Ględowa. Za rok siódma edycja. Złowione ryby, zostały przekazane do człuchowskiego domu dziecka.

(zobacz zdjęcia)


Copyright © 2009 PZW Człuchów. Designed by Maciej Wdowczyk
Strona zoptymalizowana dla rozdzielczości od 1024x768 pikseli. Zalecane przeglądarki: IE 7.0 lub wyższa, FF 3.0 lub wyższa.
Analiza oglądalniści: odwiedzin