START  |  GALERIA  |  KONTAKT  |  LINKI 


Wybrane z galerii

Jeziorna
W oczekiwaniu na taaaaką rybę
patrol ssr
Te ryby wróciły do wody
zarybianie
Zarybianie sumem jeziorowym
Dzień Dziecka
Zawody z okzaji Dnia Dziecka

SponsorzyPrint Vision
Menu > II Otwarte Mistrzostwa Okręgu Słupskiego PZW w Wędkarstwie Karpiowym

Mistrzostwa Okręgu Słupskiego PZW w Wędkarstwie Karpiowym
Człuchów, jez. Wandzińskie 23-26 czerwca 2016 r.

Koło PZW w Człuchowie, wraz z Człuchowskim Klubem Karpiowym byli organizatorami II Karpiowych Mistrzostw Okręgu Słupskiego PZW. Zawody były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym – PCM 2016. Zawody rozpoczęto 23 czerwca o godz. 12.00 i wędkowano do niedzieli, 26 czerwca do godz. 14.00. Rozpoczęcie rywalizacji poprzedziła odprawa startowa, losowanie stanowisk, wręczenie pamiątkowych koszulek. W otwarciu rywalizacji uczestniczył Prezes ZO PZW w Słupsku Teodor Rudnik. Na starcie stanęło 15 dwuosobowych ekip.

1Odprawa srartowa

2Uczestnicy zawodów

W pierwszy dzień rywalizacji żadna z ekip nie punktowała. Znacznie lepiej było już w piątek, gdzie drużyny na stanowiskach 13 (W.Białek i B.Smoleń) i 14 (Marzena i Maciej Buczkowscy) prowadziły zaciętą walkę o podium. Ta pierwsza nie oddała już prowadzenia do końca zawodów, ta druga z kolei utrzymała pozcję wicemistrza, choć chwilowo ją traciła. Sobota, trzeci dzień rywalizacji był owocny dla drużyny na stanowisku 9 (Ł.Szeremeta i R.Siłuszek). Złowienie kolejnych 4 karpii pozwoliło tej drużynie wyjść na pozycję medalową, a chwilowo byli nawet drudzy. W ostatni dzień rywalizacji, po zmianie pogody, niewiele drużyn połowiło. Drużyna na stanowisku nr 1 ( K.Dziemiańczyk, M.Wdowczyk) złowiła tego dnia dwa karpie i nawiązała realną walkę o trzecie podium. Ostatecznie drużyna na stanowisku nr 9 nie pozwoliła się wyprzedzić.

5

Chrzest Marzeny wywołany złowieniem "życiówki"

6

Największa ryba zawodów - 10,5 kg Bartka

Ostateczna klasyfkacja:

1 miejsce – Winicjusz Bałek i Bartosz Smoleń: 11 kapii o masie 92,35 kg;
2 miejsce – Marzena i Maciej Buczkowscy : 7 karpii o masie 52,80 kg;
3 miejsce – Łukasz Szeremeta i Rafał Siłuszek : 7 karpii o masie 46,50 kg;
4 miejsce- Karol Dziemiaczyk i Maciej Wdowczyk : 4 karpie o masie 35,45 kg;
5 miejsce – Tomasz Kowcun i Darek Kęsik: 3 kapie o masie 22,25 kg;
6 miejsce – Przemysław Markowski i Paweł Bujanowski: 3 karpie o masie 20,80 kg.


Ogółem złowiono 44 karpie. Dwie drużyny pozostały bez ryby. Największą rybą zawodów był karp o masie 10,95 kg złowiony przez Bartosza Smolenia. Większe ryby podczas trwania zawodów nie współprcowały. Za rok III edycja. Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Dziękujemy sponsorom: Sklep wędkarski P.P.H.U. "Hobby" Kazimierz Januszewski oraz firmie Aler Aqua. Dziękujemy za sędziowanie i cieżką pracę przy ważeniu ryb dla Henryka Wdowczyka i Andrzeja Świtonia. Zwycięzcom życzymy udanyego startu w Karpiowych Mistrzostwach Polski, które odbędą się w dniach 30.08 - 03.09.2016 na zbiorniku Dębowa w Reńskiej Wsi.

7

Łowca największej ryby

8

III miejsce

9

II miejsce

10

I miejsce

11

Pamiątkowe fotki

(Zdjęcia z zawodów)


Copyright © 2009 PZW Człuchów. Designed by Maciej Wdowczyk
Strona zoptymalizowana dla rozdzielczości od 1024x768 pikseli. Zalecane przeglądarki: IE 7.0 lub wyższa, FF 3.0 lub wyższa.
Analiza oglądalniści: odwiedzin