START  |  GALERIA  |  KONTAKT  |  LINKI 


Informacje
  • UMW Olsztyn
Wybrane z galerii

Jeziorna
W oczekiwaniu na taaaaką rybę
patrol ssr
Te ryby wróciły do wody
zarybianie
Zarybianie sumem jeziorowym
Dzień Dziecka
Zawody z okzaji Dnia Dziecka

SponsorzyPrint Vision

VIII Rejonowa Spartakiada Młodzieży w Wędkarstwie Spławikowym

10 września br. , na stawach w Jaromierzu odbyła się VIII Rejonowa Spartakiada Młodzieży w Wędkarstwie Spławikowym. Stawy udostępnił Zbigniew Śmiechowski – Prezes Koła Łowieckiego „DARZ BÓR”, którego to myśliwi aktywnie włączyli się w organizację imprezy. Na starcie stanęło 11 drużyn za szkół podstawowych i gimnazjalnych, szkółek wędkarskich i Kół PZW rejonu człuchowskiego. Zawody rozgrywano w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej. Zawody rozgrywano na dwóch stawach. Na każdym ze stawów łowił jeden z członków danej drużyny. Dla każdego łowiska była odrębna klasyfikacja. Na wynik drużyny składały się dwa wyniki indywidualne. Do zdobycia było zatem 6 pucharów indywidualnych i trzy puchary drużynowe.
Zawodnicy łowili w jednej turze trwającej 2 godziny, na wylosowanych stanowiskach. Na pierwszym stawie będącym sektorem A łowiono głównie płocie, a na drugim stawie, będącym sektorem B łowiono płocie i leszcze. Przy panujących warunkach w obu sektorach trudno było o dobry wynik. Ogółem zawodnicy złowili około 10 kg ryb.

Wyniki:

Drużynowo:

1 m – Koło PZW w Człuchowie w składzie Jan Stoltmann i Wojciech Dziemiańczyk z 4 pkt. sektorowymi;
2 m – ZPOW w Człuchowie drużyna nr 2 w składzie Oliwia Wiśniewska i Marta Bogucka z 5,5 pkt. sektorowymi;
3 m – Gimnazjum w Polnicy drużyna nr 1 w składzie Oliwia Gołuńska i Klaudia Michnik z 6 pkt. sektorowymi .

Kolejne miejsca zajęły: Koło PZW w Czarnem, ZPOW w Człuchowie I, Gimnazjum w Przechlewie, Gimnazjum w Człuchowie, Gimnazjum w Polnicy II, Gimnazjum w Barkowie, Szkła Podstawowa w Stołcznie i Gimnazjum w Rychnowach.


Indywidualnie:

Sektor A
1 m – Oliwia Wiśniewska ZPOW w Człuchowie II z 1210 pkt.
2 m – Dziemiańczyk Wojciech Koło PZW w Człuchowie z 1030 pkt.
3 m – Gołuńska Oliwia Gimnazjum w Polnicy I z 780 pkt.

Sektor B
1 m – Kleinschmidt Adrian z Koło PZW w Czarnem z 1670 pkt.
2 m – Stoltmann Jan z Koła PZW w Człuchowie z 1230 pkt.
3 m – Michnik Klaudia z Gimnazjum w Polnicy I z 940 pkt.

Na uwagę zasługują bardzo dobre wyniki indywidualne i drużynowe dziewcząt! Wszyscy zawodnicy otrzymali upominki, a najlepsi nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy. Serdeczne podziękowania dla sponsorów: pana Zbigniewa Śmiechowskiego, Urzędu Gminy w Człuchowie, POLSTYR-u, Jana Jarosza, sędziów i opiekunów drużyn, a przede wszystkim dla samych zawodników. Zawody sędziowali: Karol Dziemiańczyk, Marek Myszka, Andrzej Świtoń. Zawodnikom towarzyszyli liczni kibice. Kolejna impreza tego typu już za rok.

(zobacz zdjęcia)


Copyright © 2009 PZW Człuchów. Designed by Maciej Wdowczyk
Strona zoptymalizowana dla rozdzielczości od 1024x768 pikseli. Zalecane przeglądarki: IE 7.0 lub wyższa, FF 3.0 lub wyższa.
Analiza oglądalniści: odwiedzin