START  |  GALERIA  |  KONTAKT  |  LINKI 


Informacje
  • UMW Olsztyn
Wybrane z galerii

Jeziorna
W oczekiwaniu na taaaaką rybę
patrol ssr
Te ryby wróciły do wody
zarybianie
Zarybianie sumem jeziorowym
Dzień Dziecka
Zawody z okzaji Dnia Dziecka

SponsorzyPH HobbyPrint Vision

Spotkanie z dziećmi z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego

W dniu 18.09.2014 na jez. Wandzińskim odbyło się spotkanie z dziećmi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Człuchowa. Organizatorem spotkania była firma Provident z siedzibą w Chojnicach, Człuchowski Klub Karpiowy wraz z PZW Człuchów oraz Straż Miejska w Człuchowie. W pierwszym etapie wycieczki dzieci zwiedziły ośrodek EKO "Szkoła Życia" w Wandzinie po czym przyjechały na jez. Wandzińskie gdzie zostały zorganizowane dla nich "grupowe" zawody wędkarskie.

1
Czekamy na przyjazd gości

2Nagrody od Straży Miejskiej w Człuchowie i firmy Provident

Dzieci zostały podzielone na cztery 3-osobowe grupy, z których każda pod bacznym okiem opiekuna pracowała na wspólny wynik. Dzięki uprzejmości Koła PZW Człuchów mogliśmy wyposażyć zawodników w wędziska nieznędne do połowu ryb. Wszystko odbywało się w miłej atmosferze przy pięknej pogodzie w malowniczym otoczeniu jeziora. Ryby również dopisały, brały głównie wzdręgi, płocie oraz oknie.

3
Największy okoń zawodów

4
Brały również płocie i wdręgi

6Łowiono w 3-osobowych drużynach

6Zwycięzka drużyna na stanowisku

Wszystkie złowione ryby zostały wypuszczone do wody. Łowiono przez około 2 godziny. Łącznie złowiono blisko 100 ryb. Najlepsza drużyna złowiła 35 szt. W między czasie ekipa z Providenta przygotowała dla wszystkich grillowane kiełbaski, które były wyśmienite.

7Kibasek wystarczy dla wszystkich

10

Po zakończonym posiłku przyszedł czas na wręczanie dyplomów i upominków. Na zakończenie dotarł również Wice-prezes ds. młodzieży Koła PZW w Człuchowie Marek Myszka.

11
Czas na podsumowanie wyników

12Zwycięzka drużyna

13
II drużyna zawodów

13
III drużyna zawodów

13
IV drużyna zawodów

W między czasie trafiła się miła niespodzianka w postaci ładnego karpia, którego nieoczekiwanie złowił Prezes Człuchowskiego Klubu Karpiowego Maciej Wdowczyk.Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i pamiątki w postaci kamizelek odblaskowych, przywieszek, notesów, zeszytów i długopisów które wręczyli Piotr Nowicki - firma Provident oraz Łukasz Szeremeta - Straż Miejska Człuchów. Na koniec wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

14Pamiątkowe zdjęcie z wandzińskim karpiem

Imprezę uważamy za udaną, co było wyraźnie widać po uśmiechach na ustach dzieci, a to chyba najlepsza nagroda dla organizatorów i wychowawców. Wierzymy, że to spotkanie wpisze się w coroczny harmonogram imprez z dziećmi, które będziemy dla nich wspólnie organizować.

>>Zobacz więcej zdjęć<<

Copyright © 2009 PZW Człuchów. Designed by Maciej Wdowczyk
Strona zoptymalizowana dla rozdzielczości od 1024x768 pikseli. Zalecane przeglądarki: IE 7.0 lub wyższa, FF 3.0 lub wyższa.
Analiza oglądalniści: odwiedzin